Розклад уроків

Комунального закладу

Кашперівське навчально-виховне обʼєднання

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Тетіївської районної ради Київської області

на 2018 / 2019 навчальний рік

1-ий 2 – А 2 – Б
Понеділок 1. Українська мова
2. Математика
3. Природознавство
4. Українська мова
5. Образотворче
мистецтво
1. Фізична культура
2. Українська мов
3. Математика
4. Літературне читання
5. Інформатика
(І група)
1.Українська мова
2. Фізична культура
3. Математика
4. Літературне читання
5. Образотворче мистецтво
Вівторок 1. Українська мова
2.Математика
3.Музичне мистецтво
4. Українська мова
5. Англійська мова (І група)
1.Природознавство
2. Математика
3. Українська мова
4.Музичне мистецтво
5. Інформатика
(ІІ група)
1. Літературне читання
2. Математика
3. Фізична культура
4. Українська мова
5.Природознавство
Середа 1. Природознавство
2. Математика
3. Трудове навчання
4. Фізична культура
5. Англійська мова (ІІ група)
1. Літературне читання
2. Англійська мова
3. Математика
4. Українська мова
5. Фізична культура
1. Українська мова
2. Математика
3. Англійська мова
4. Основи здоровʹя
5. Інформатика
Четвер 1.Українська мова
2. Основи здоровʹя
3.Фізична культура
4. Українська мова
5.
1. Літературне читання
2. Основи здоровʹя
3.Українська мова
4. Образотворче мистецтво
5. Фізична культура
1. Українська мова
2. Фізична культура
3.Природознавство
4. Трудове навчання
5. Індивідуальні заняття
П’ятниця 1. Українська мова
2. Математика
3. Фізична культура
4. Українська мова
5.
1.Природознавство
2. Математика
3. Англійська мова
4. Трудове навчання
5. Індивідуальні заняття
1. Літературне читання
2. Математика
3. Музичне мистецтво
4. Англійська мова
5.
3-ій 4-ий
Понеділок 1. Літературне читання
2. Математика
3. Українська мова
4. Фізична культура
5. Англійська мова
1. Природознавство
2. Математика
3. Українська мова
4. Літературне читання
5. Образотворче мистецтво
Вівторок 1. Я у світі
2. Математика
3. Українська мова
4. Природознавство
5. Трудове навчання
6. Індивідуальні заняття
1. Інформатика (І група)
2. Математика
3. Літературне читання
4. Англійська мова
5. Фізична культура
Середа 1. Літературне читання
2. Математика
3. Фізична культура
4. Українська мова
5. Образотворче мистецтво
1. Інформатика (ІІ група) 2. Математика
3. Українська мова
4. Я у світі
5. Основи здоровʹя
6. Індивідуальні заняття
Четвер 1. Українська мова
2. Фізична культура
3. Природознавство
4. Англійська мова
5. Основи здоровʹя
1. Природознавство
2. Українська мова
3. Трудове навчання
4. Фізична культура
5. Музичне мистецтво
П’ятниця 1. Інформатика (І група)
2. Математика
3. Літературне читання
4. Музичне мистецтво
5. Інформатика (ІІ група)
1. Українська мова
2. Фізична культура
3. Математика
4. Літературне читання
5. Англійська мова
Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.