ПЛАН

КАШПЕРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ
ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проведення розважальних годин та вечорів
на І семестр 2019/2020 н.р.
№ з/п Термін проведення Назва заходу Клас Відповідальний вчитель
1 01.09 Свято першого дзвоника 1-11 Мерінова В.П.
2 08.09. День фізичної культури і спорту. 5-11 Шпильовий О.В. Савлук М.П
3 21.09. Конкурс малюнків на асфальті: « Квіти, сонце, море сміху – рік навчальний всім на втіху » 1-11 Горновська В.С.
4 29.09. Виставка композицій на тему: «Осінь іде рідним краєм» 1-11 Горновська В.С.
5 29.09 День учителя-святковий концерт 1-11 Мічан В.М
06.10 Військово-патріотична гра «Зірниця» 5-11 Шпильовий О.В. Савлук М.П.
6 13.10 День українського козацтва – козацькі розваги 5-6 Савлук М.П. Шпильовий О.В.
7 13.10. Конкурсно - розважальна програма «Разом веселіше» 11-ий Шпильовий О.В.
8 13.10 Прийом учнів 1-х класів у Козачата. «Козацька слава не вмре, не загине» 1-4 Мерінова В.П. Іванова Н.М.
9 17.11 Змагання між роями «Козаки – це сильні люди» 2-4 Гапич Л.М. Стирта Н.М.
10 24.11 Конкурсно-розважальна програма «Пан або пропав» 10-ий Мудрик Л.А
06.12 Спортивні змагання «Клич друзів – граймо разом» 9-11 Шпильовий О.В
11 09.12 Конкурс новорічних ікебан та сувенірів «Зимовий бал» 1-11 Горновська В.С.
12 13.12 Українські вечорниці «Свято Андрія» 9-ий Чорна Л.М.
13 15.12 Виставка-конкурс новорічних плакатів «Зимові фантазії» 1-11 Класні керівники
14 19.12. Свято для учнів початкової школи «День Святого Миколая» 4-й Аврамчук Н.А.
15 19.12 Свято Миколая Благодійний ярмарок 1-11 Горновська В.С.
16 26-30.12 Проведення шкільних новорічних свят 1-11 Горновська В.С.

Напрями виховної роботи

класних керівників з класними колективами

Кашперівського ліцею

Тетіївської районної ради Київської області

на 2019/2020 н.р.

батькові класного керівника Клас Напрям роботи
1. Іванова Наталія Миколаївна 1-А Родинне виховання
2. Шпиця Наталія Іванівна 1-Б Родинне виховання
3. Панченко Інна Іванівна 2-ий Екологічне виховання
4. Гапич Лариса Михайлівна 3-А Фізичне виховання
5. Стирта Наталія Миколаївна 3-Б Фізичне виховання
6. Аврамчук Наталія Анатоліївна 4-ий Громадянське виховання
7. Савіцька Олена Василівна 5-ий Трудове виховання
8. Лісова Наталія Юріївна 6-А Художньо-естетичне виховання
9. Орел Людмила Володимирівна 6-Б Художньо-естетичне виховання
10. Мирончук Ліда Петрівна 7-А Екологічне виховання
11. Ламбуцька Олена Миколаївна 7-Б Екологічне виховання
12. Іванюта Наталія Федорівна 8-ий Трудове виховання
13. Чорна Лариса Миколаївна 9-ий Патріотичне виховання
14. Мудрик Людмила Анатоліївна 10-ий Превентивне виховання
15. Шпильовий Олександр Володимирович 11-ий Громадянське виховання
Кiлькiсть переглядiв: 431

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.